• אדוה לוטן

שיפור התפריט בג’ימייל

הפתעה נעימה היום בתיבת הג’ימייל שלי – שיפור התפריט של השירות. ברוח הצמצום שאנחנו מכירים בגוגל, כפי שכל משתמש כרום יעיד, לא צריך יותר מדי קישורים ותפריטים. גוגל ריכזה את כל הלינקים לתפריט אחד צנוע:


גם את זיהוי המשתמש, שבעבר הציג את כתובת המייל שלי, החליף תפריט קטן וצנוע, שמציג את השם שלי, ובלחיצה עליו מציג את המייל ומאפשר לעשות log-off.זה מצטרף ליכולת אחרת של ג’ימייל – אני יכולה להציג ולהסתיר את התוויות (lables) בתפריט לפי רצוני. אני משתמשת בהמון תוויות, אבל ביום יום יש לי רק מספר תוויות שאליהן אני ניגשת. הסתרתי את מרבית התוויות והשארתי רק את מה שחשוב לי בשימוש השוטף.

#חוויתמשתמש #שימושיות

את הבלוג שלי אני מנהלת למעלה מעשור וכתבתי בו על שלל נושאים: מקצועיים, אישיים, פוליטיים, חינוכיים ואפילו כאלו שקשורים לתזונה ודיאטה.

אני יועצת עסקית-טכנולוגית והמומחיות שלי היא לחבר את היעדים העסקיים של הארגון עם הצרכים האמיתיים של הלקוחות על מנת לייצר את הפתרון הטכנולוגי הנכון והחדשני שהארגון יוכל ליישם ביעילות. אני מתמחה בדיגיטל וחווית לקוח, אדפטציה של הארגון לעידן הדיגיטלי - והרבה יותר מזה. אני גם חובבת נלהבת של מדע, טכנולוגיה, היסטוריה ומדע בדיוני. אני מעבירה הרצאות העשרה בנושאים האלו ובנוסף אני מנחה פאנלים ואירועים. והאם ציינתי שאני מנכ"לית בהתנדבות של עמותת מדעת? 

אדוה לוטן

פוסטים אחרונים
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Black Circle

אשמח שתשלחו לי מייל, תתקשרו או פשוט תצרו קשר. 

edva.lotan@gmail.com

052-2385946

שלחו לי הודעה בווטסאפ