• אדוה לוטן

מחאת העבודה

סמנו את היום הזה, 11 לאוגוסט, היום בו התפרצה המחאה של הציבור הכי מדוכא והכי מושתק במדינה. כן, אני מדברת על הילדים שלי, ומחאתם המוצדקת. היום הזה, אפשר לקרוא לו A11, כמה סימלי שזה היום שבו, בשנת 1966, הכריז ג’ון לנון “אנחנו יותר פופולאריים מישו”. אז מה אם זה לא קשור, זה נחמד. היום לילדים שלי נמאס.

באיזשהו שלב, מתוך ערפל המיילים שאפף אותי, התחילו לחדור קריאות קצובות. כשהרמתי את הראש מהמסך והמקלדת, זה נראה ככה:

עקבתי אחר השלטים שהודבקו ברחבי הבית, ברישול המעיד על להט מהפכני. לבסוף הגעתי למאהל המחאה שהוקם בספונטניות, הדהוד למחאה הסוחפת את המדינה:

והפגנה ספונטנית (שימו לב להורים הצעירים והרופאים שמקבלים פה ייצוג הולם):


אחרי שנרגעתי מהצחוק, קראתי את השלטים והקשבתי לקריאות:

וכן, עם כל המחאות המוצדקות כל כך, והצורך לעשות שינוי חברתי מן היסוד, זה המסר החזק והכואב כל כך (ואני מדברת ברצינות הפעם), של ילדים שפשוט רוצים תשומת לב הורית. וזה כואב…

ועכשיו תהיו בשקט ותנו לי לעבוד.

#משפחתי

את הבלוג שלי אני מנהלת למעלה מעשור וכתבתי בו על שלל נושאים: מקצועיים, אישיים, פוליטיים, חינוכיים ואפילו כאלו שקשורים לתזונה ודיאטה.

אני יועצת עסקית-טכנולוגית והמומחיות שלי היא לחבר את היעדים העסקיים של הארגון עם הצרכים האמיתיים של הלקוחות על מנת לייצר את הפתרון הטכנולוגי הנכון והחדשני שהארגון יוכל ליישם ביעילות. אני מתמחה בדיגיטל וחווית לקוח, אדפטציה של הארגון לעידן הדיגיטלי - והרבה יותר מזה. אני גם חובבת נלהבת של מדע, טכנולוגיה, היסטוריה ומדע בדיוני. אני מעבירה הרצאות העשרה בנושאים האלו ובנוסף אני מנחה פאנלים ואירועים. והאם ציינתי שאני מנכ"לית בהתנדבות של עמותת מדעת? 

אדוה לוטן

פוסטים אחרונים
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Black Circle
zman.png

אשמח שתשלחו לי מייל, תתקשרו או פשוט תצרו קשר. 

edva.lotan@gmail.com

052-2385946

שלחו לי הודעה בווטסאפ