top of page
  • תמונת הסופר/תאדוה לוטן

הנתיב המהיר – סוף הסיפור?

שבועיים חלפו ובמהלכם לא מעט טלפונים, עצבים ותסכול, אבל בסופם נראה שהדברים מתחילים להסתדר. למי שלא קרא את הפוסט הקודם, לפני קצת יותר משבועיים קיבלתי חשבונית מופרכת על 606 ש”ח מהנתיב המהיר, שכללה קנסות בסכום כפול (ויותר) מהמחיר שהייתי אמורה לשלם בפועל. יום אחר כך גם גיליתי שכרטיס האשראי שלי חויב בסכום שבינו ובין החשבונית אין שום קשר. בהמשך נולד חיוב נוסף מסתורי, שצפוי להגבות מהכרטיס בחודש הבא.

התברר לי שיש היררכיה: יש מוקד שיחות שבו הנציגים מוסמכים רק לקבל הודעות. יש מוקד שירות שנציגיו יכולים להזין את הפניה, לעקוב אחרי היסטורית הפניות שלי ולהפנות את התלונות שלי הלאה. ויש את הנהלת חשבונות, אותה קבוצת אנשים שאינה עוסקת בתקשורת עם הלקוח הפשוט, ורק דרך נציגי השירות ניתן להעביר ולקבל מהם מסרים. חברו את זה לאיזו מטאפורה שבא לכם.

הנהלת חשבונות, עם זאת, לא ישבה בחוסר מעש והסתפקה בשליחת נציגי השירות חזרה אלי עם מידע חלקי. מעקב קפדני אחר חשבון האשראי שלי גילה לי כי זוכיתי בסכום מסתורי של 441 שקלים. “אלו כנראה הקנסות שעירערת לגביהם”, תאמרו. ובכן, כך חשבתי גם אני, אבל בילוי קצר עם ידידי המחשבון גילה לי שסכום הקנסות וגובה הזיכוי אינם זהים, וממילא, אותם 606 ש”ח מעולם לא ניגבו ממני בפועל. כשאמרתי את זה לנציגת השירות בשיחתנו הבאה, הנהלת חשבונות הגיבה וגבתה אותם ממני בחזרה כדי לקזז את הזיכוי. Talk about divine intervention.

היום, אחרי שתי שיחות טלפון (ואיבדתי ספירה כמה היו בימים שלפני כן), הצלחתי לקבל תשובות שגם הסתדרו עם המציאות:

  1. החשבונית שקיבלתי היתה על פברואר. היא מעולם לא נגבתה, ואני אקבל חשבונית אחרת שתהיה על סכום של פחות משליש, עבור הנסיעות בלבד.

  2. החיובים שהופיעו בחשבון האשראי היו עבור מרץ ואפריל. הם אינם כוללים קנסות. את החשבוניות עבורם מעולם לא קיבלתי עקב תקלה שהם חוו במערכת החשבוניות, והן ישלחו אלי בקרוב.

עכשיו נותר לי לחכות בסבלנות ולגלות, האם אמנם ייגבו ממני הסכומים שהובטחו, והאם אמנם החשבוניות עבור מרץ ואפריל יהיו הגיוניות.

 

בלי קשר, משהו חמוד שהצחיק אותי היום: הארטו מפרסמת תוכנית וידאו שנקראת My Drunk Kitchen, ובה – כפי שאולי ניחשתם – היא מבשלת תוך כדי שתית אלכוהול, ומשתכרת להנאתה. התוצאה משעשעת מאוד. אני חושדת שאת עריכת הוידאו היא עושה כשהיא פיכחת. כך או כך, מדובר בבחורה מוכשרת במיוחד.

להנאתכם, הפרק האחרון:

Комментарии


את הבלוג שלי אני מנהלת למעלה מעשור וכתבתי בו על שלל נושאים: מקצועיים, אישיים, פוליטיים, חינוכיים ואפילו כאלו שקשורים לתזונה ודיאטה.

אני יועצת עסקית-טכנולוגית והמומחיות שלי היא לחבר את היעדים העסקיים של הארגון עם הצרכים האמיתיים של הלקוחות על מנת לייצר את הפתרון הטכנולוגי הנכון והחדשני שהארגון יוכל ליישם ביעילות. אני מתמחה בדיגיטל וחווית לקוח, אדפטציה של הארגון לעידן הדיגיטלי - והרבה יותר מזה. אני גם חובבת נלהבת של מדע, טכנולוגיה, היסטוריה ומדע בדיוני. אני מעבירה הרצאות העשרה בנושאים האלו ובנוסף אני מנחה פאנלים ואירועים. והאם ציינתי שאני מנכ"לית בהתנדבות של עמותת מדעת? 

053_edited.jpg

אדוה לוטן

פוסטים אחרונים
bottom of page