• אדוה לוטן

“אז איזו דיאטה את עושה?”

אחד החסרונות של דיאטה קפדנית, הוא הצורך לדייק מאוד. מה מותר, כמה מותר, איך מותר… מסתבר שגם אחרי שקראתי את הספר פעמיים, אני עדיין שוכחת את הפרטים. חלק מזה נובע מכך שאני מתרגלת לשגרת אכילה מסויימת, ואז כשאני עושה משהו חדש, אני צריכה לחזור שוב לבסיס ולהזכיר לעצמי מה לעשות.


אז שינסתי מתני והכנתי לעצמי דף שמתמצת את העקרונות ומה מותר לי לאכול, ואת הדף הזה הדפסתי ותליתי על הלוח במטבח, כדי שיזכיר לי. הוא גם מאוד שימושי כששואלים אותי “איזו דיאטה את עושה” ואני יכולה פשוט לשלוח את הדף הזה.

מה שמצחיק הוא שגם עכשיו, כשהתיישבתי לכתוב את הפוסט הזה ופתחתי את הקובץ כדי להמיר אותו ל-PDF, נזכרתי בעוד משהו. כנראה שאני באמת חסרת תקנה…

בינתיים, הקובץ לשירותכם (PDF קטן).

#הרזייה2012

את הבלוג שלי אני מנהלת למעלה מעשור וכתבתי בו על שלל נושאים: מקצועיים, אישיים, פוליטיים, חינוכיים ואפילו כאלו שקשורים לתזונה ודיאטה.

אני יועצת עסקית-טכנולוגית והמומחיות שלי היא לחבר את היעדים העסקיים של הארגון עם הצרכים האמיתיים של הלקוחות על מנת לייצר את הפתרון הטכנולוגי הנכון והחדשני שהארגון יוכל ליישם ביעילות. אני מתמחה בדיגיטל וחווית לקוח, אדפטציה של הארגון לעידן הדיגיטלי - והרבה יותר מזה. אני גם חובבת נלהבת של מדע, טכנולוגיה, היסטוריה ומדע בדיוני. אני מעבירה הרצאות העשרה בנושאים האלו ובנוסף אני מנחה פאנלים ואירועים. והאם ציינתי שאני מנכ"לית בהתנדבות של עמותת מדעת? 

אדוה לוטן

פוסטים אחרונים
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn - Black Circle
zman.png

אשמח שתשלחו לי מייל, תתקשרו או פשוט תצרו קשר. 

edva.lotan@gmail.com

052-2385946

שלחו לי הודעה בווטסאפ